Naujienos

Skolų valdymo grupė „Easy Debt Service“ (EDS) 2020-uosius baigė 42 proc. (iki 20,8 mln.) eurų padidinusi valdomą turtą ir 47 proc. (iki 5,98 mln. eurų) išauginusi konsoliduotas pajamas. EDS valdomo bendro paskolų portfelio nominali vertė laikotarpio pabaigoje siekė 204 mln. eurų ir per metus padidėjo beveik ketvirtadaliu. Pagal šiuos rodiklius, EDS skaičiavimu, grupė yra tarp trijų didžiausių skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Daugiau nei pusę bendro paskolų portfelio užima trys bankų ir 2 kredito unijų paskolų portfeliai, kuriuos valdome“, – sakė „Easy Debt Service“ direktorė Rasa Butkuvienė. Pernai EDS įsigijo du bankų paskolų portfelius, kurių bendra nominali vertė siekė 25 mln. eurų. „Šiuo metu baigiame kurti unikalią IT sistemą, kuri leis ne tik optimizuoti daugelį nusipirktų skolų valdymo procesų, bet ir atlikti skolų administravimo trečiosioms šalims veiksmus, kurie paprastai dėl savo kiekybinių parametrų yra labai imlūs resursams“, – pranešė R.Butkuvienė. EDS vadovė pažymėjo, kad pernai nebuvo fiksuojama didesnio įsipareigojimų nevykdymo protrūkio, todėl negalėtų sakyti, kad pandemija išjudino pavojingus procesus skolų rinkoje. „Kita vertus, gali būti, kad karantinas ir valstybės paramos priemonės daliai verslų ir gyventojų tiesiog atitolino raudoną liniją, kurią peržengus nustojama vykdyti įsipareigojimus“, – pridūrė R.Butkuvienė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/easy-debt-service-pajamos-pernai-sieke-5-98-mln-euru-663-1475132

Skolų pirkimas
Sveiki, Domina skolų pardavimas? Mes Jums galime padėti. Pateikite norimų (-os) parduoti skolų (-os) sąrašą ir atsakymą el. paštu Jums pateiksime jau kitą darbo dieną!
Pildyti formą