Naujienos

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas – tai patogiausias būdas atgauti skolas. O skolos gali atsirasti netikėtai: net ilgamečiai klientai gali tapti nemokūs, todėl ir jūsų verslui gali iškilti pavojus. Dažnai pasitaiko, kad apie skolą tiesiog pamirštama arba negaunama sąskaita. Nevykdant tinkamos sąskaitų priežiūros, tokios skolos gali kauptis metų metus. Jeigu nežinote, kaip susitvarkyti su atsiradusiomis skolomis, tam esame mes – EASY DEBT SERVICE – skolų išieškojimo specialistai. Mums rūpi jūsų verslo sėkmė, todėl esame pasiryžę nuo jūsų pečių nuimti skolų išieškojimo naštą. Mūsų ekspertai ikiteisminio skolų išieškojimo proceso metu susisiekia su skolingu asmeniu, įvertina jo finansinę situaciją bei ieško sprendimo, kaip bus grąžinama susidariusi skola. Jeigu pavyksta su skolininku susitarti geranoriškai, nebereikia pereiti prie teisminio skolų išieškojimo procedūrų. 

Skolas tvarkykite profesionaliai 

Turite skolininkų? O gal su nemokiais klientais susidūrėte pirmą kartą ir nežinote, kaip elgtis? Aišku, veiksmų galite imtis patys ir bandyti tartis, tačiau su tuo susidūrę verslininkai sutinka, kad skolų administravimo įmonės sutaupo ne tik brangų jų laiką, tačiau ir padidina tikimybę susigrąžinti pinigus.

Kaip viskas veikia? Jūs kreipiatės į skolų administravimo įmonę ir nupasakojate susidariusią situaciją. Taip skolų administravimo įmonė galės lengviau įvertinti, nuo kurio skolų išieškojimo etapo reikia pradėti darbą su Jūsų klientų skolomis. Jei turite klientų kurie vėluoja apmokėti sąskaitas iki savaitės, tikėtina, kad gausite pasiūlymą priminimų paslaugai, tačiau esant ilgesniam vėlavimui, nepriklausomai nuo skolos sumos, dažniausiai siūloma pagalvoti apie kitas priemones. Paprastai, kitas etapas po priminimo paslaugos – ikiteisminis skolų išieškojimas. Taip pat įtaką pasiūlymui turės ir tai, kokį kiekį skolingų klientų turite, koks yra skolos vidurkis, ar turite skolą (-as) pagrindžiančius dokumentus ir netgi tai, ar skolingas klientas linkęs bendradarbiauti. Kai bus įvertintos šios aplinkybės skolų administravimo įmonė pateiks Jums pasiūlymą, kurį skolų išieškojimo procesą geriausia taikyti Jūsų atveju. 

Skolų išieškojimas: koks skolų administravimo įmonės vaidmuo? 

Skolų administravimo įmonės derybų metu bando susitarti su skolininku. Profesionaliai derina sąlygas dėl skolos grąžinimo. Ikiteisminio proceso metu skolingam asmeniui apie finansinius jo įsipareigojimus primenama skambučiais, laiškais. Galime paruošti visą reikalingą dokumentaciją ikiteisminio išieškojimo procesui, o jeigu nepavyksta geranoriškai susitarti su skolininku, galime parengti dokumentus dėl skolos (skolų) susigrąžinimo teismine tvarka.

Jei pinigus norite atgauti greičiau, galima atsivarstyti ir skolų pardavimo galimybę. Priėmus tokį sprendimą, Jums neteks rūpintis skolomis jau nuo skolos pardavimo momento, dėl to sutaupysite ir savo laiką, nes skolų valdymas – daug resursų reikalaujantis darbas. Svarbu paminėti, kad kreditorius turi teisę perleisti skolas kitam kreditoriui (skolas administruojančiai įmonei). Skolos pardavimas naudingas tiems, kurie negali laukti ir pinigus nori gauti kuo greičiau. Nuo skolų pardavimo momento, Jums nebeteks rūpintis ikiteisminiu skolų išieškojimo procesu, arba nebereikės galvoti, kaip pradėti teisminį skolų išieškojimą, kuris trunka ilgiau, o ir kainuoja daugiau. 

Kiek kainuoja ikiteisminis skolų išieškojimas? 

Tiksliai pasakyti, kiek jūsų atveju kainuos ikiteisminis skolų išieškojimas negalima. EASY DEBT SERVICE tik įvertinę jūsų individualią situaciją, gali tiksliai apskaičiuoti, kiek resursų prireiks skolos (skolų) išieškojimui. Viskas priklauso nuo skolos dydžio, skolos senaties, kitų aplinkybių. Kai kada pasitaiko, jog skola kaupiasi metų metus. Arba dokumentai, įrodantys skolos egzistavimą, yra pamesti, netikslūs ir pan. Tokiais atvejais skolą išieškoti gali būti sunkiau ir kainuoja brangiau. Didelių skolų išieškojimas užima daugiau laiko, nes reikia įdėti daugiau darbo peržiūrint dokumentus ar ruošiant skolų grąžinimo grafiką, atlikti skolų mokėjimo stebėseną ir t.t. Žinoma, jei skola nėra didelė, ikiteisminis skolų išieškojimas tampa paprastesnis. Jeigu norite sužinoti daugiau, parašykite mums užklausą. Susisieksime su jumis ir kartu aptarsime visas detales. Verslininkai susiduria su daugybę iššūkių: verslo planavimas, strategijų kūrimas, darbuotojų paieška, plėtra ir t.t. Neleiskite, kad besikaupiančios klientų skolos pakenktų jūsų verslui. Galima užtikrinti, kad tvarkymasis su skolomis – vienas pagrindinių sėkmingo verslo požymių. Galbūt skolų išvengti ir nepavyks, tačiau jei imsitės tinkamų priemonių laiku, turėsite daugiau galimybių susigrąžinti pinigus. EASY DEBT SERVICE gali prisidėti prie jūsų verslo sėkmės ir padėti dirbti su skolingais klientais.

Skolų pirkimas
Sveiki, Domina skolų pardavimas? Mes Jums galime padėti. Pateikite norimų (-os) parduoti skolų (-os) sąrašą ir atsakymą el. paštu Jums pateiksime jau kitą darbo dieną!
Pildyti formą