Naujienos

Kiek kainuoja skolų išieškojimas?

 Kiek kainuoja skolų išieškojimas? Klausimas, į kurį nėra vieno teisingo atsakymo. EASY DEBT SERVICE specialistai sutinka, kad viskas priklauso nuo individualios situacijos. Daugelis mažų ir vidutinio dydžio įmonių dažnai svarsto apie galimybę samdyti skolas administruojančią įmonę, kuri padėtų susitvarkyti su susidariusiomis skolomis, tačiau dažnai kyla dvejonės ir klausimai. Vienas pagrindinių klausimų, kurį užduoda bet kurios įmonės savininkas: ar tikrai finansiškai apsimoka samdyti skolas administruojančią įmonę? Taip pat kyla ir kitas klausimas: ką už mano pinigus skolas tvarkančios agentūros gali padaryti geriau nei mūsų įmonės darbuotojai? Į šiuos klausimus atsako mūsų specialistai. 

Skolos (-ų) susigrąžinimas: ką reikia žinoti? 

Kiek kainuos skolos išieškojimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Nėra universalaus įkainio. Kiekvienas atvejis yra skirtingas. Sumos gali išaugti, jei skolos, pavyzdžiui, yra senos. Kiti veiksniai, turintys įtaką skolos išieškojimo sumai: jūsų veiklos sritis, skolos dydis ir kt.

 Siekiant susigrąžinti skolą (-olas) dažnai yra taikomas sėkmės mokestis (angl. No win-No fee), kuris reiškia, kad klientas moka tik tuomet, jei skolą pavyksta išieškoti. Tačiau šiuo atveju svarbu žinoti, kad kainodara taikoma tik tuomet, kai yra didelis ir nuolatinis skolų srautas arba skolų išieškojimas yra vykdomas iš juridinių asmenų.

Skolos išieškojimo kaina taip pat priklauso ir nuo paties skolų portfelio sudėtingumo, taip pat ir nuo to, kokiame etape yra skola. Taip pat skolos išieškojimas priklauso ir nuo to, ar skola bus išieškoma teisminiu keliu. Juk jei teks kreiptis į teisininkus, kainuos ir jų paslaugos, kartais tenka mokėti ir privalomus mokesčius (pavyzdžiui, žyminį mokestį, vykdymo išlaidas ir pan.). Žinoma, galima pagalvoti, kad teisininkų paslaugos yra prabangos reikalas, tačiau dera pažymėti, kad profesionalūs teisininkai, turintys daug teisinės patirties, išsamiai išanalizuoja situaciją, renka reikalingus dokumentus, kartu su jumis dalyvauja teisminiuose procesuose ir galutiniame rezultate sutaupo ne tik brangų jūsų laiką, bet ir pinigus.

Skolos (-ų) išieškojimas skirstomas į kelis etapus: ikiteisminis skolos išieškojimas, teisminis skolos išieškojimas bei poteisminis skolos išieškojimas. Visi šie etapai turi savo kainą: kainuoja sugaištas laikas bandant susigrąžinti pinigus. Teisininkų ir antstolių paslaugos.

Nepriklausomai nuo to, ar skolų išieškojimu užsiimsite patys, ar kreipsitės į skolas administruojančią įmonę, visas procesas vis tiek kainuos. Skirtumas yra tas, kad skolas administruojančios įmonės turi reikiamų įgūdžių, žinių ir išteklių, kurie leidžia pinigus susigrąžinti kur kas efektyviau ir greičiau. Prieš pradėdami galvoti apie būsimas išlaidas, įsidėmėkite, kad kuo ilgiau delsite pradėti susigrąžinimo veiksmus, ilgiau bandysite patys susigrąžinti pinigus, tuo skolos išieškojimas bus brangesnis. Jeigu dvejojate, apgalvokite tai, kiek lėšų prarasite, jei nesiimsite jokių veiksmų? Net jei susigrąžinsite tik dalį skolos, tai yra geriau nei nesusigrąžinti visai nieko. Turite dvejonių? EASY DEBT SERVICE pasiruošusi atsakyti į visus klausimus. Užpildykite užklausą ir mes su jumis susisieksime.
Skolų pirkimas
Sveiki, Domina skolų pardavimas? Mes Jums galime padėti. Pateikite norimų (-os) parduoti skolų (-os) sąrašą ir atsakymą el. paštu Jums pateiksime jau kitą darbo dieną!
Pildyti formą