Naujienos

Skolų išieškojimas ir mitai. Skolas administruojančios įmonės dirba tik su didelėmis įmonėmis?

Daugelis tiki, kad skolų išieškojimas per skolas administruojančią įmonę reikalingas tik didesnėms įmonėms, o mažos gali pačios susitvarkyti su klientų skolomis. Tačiau jei turite nedidelę komandą, mažai tikėtina, kad turėsite laiko ar išteklių rūpintis skolų administravimu. Patikėję savo kredito kontrolę kitiems, galėsite labiau susikoncentruoti į savo verslą: jo plėtrą, klientų paiešką ir pan. Galbūt Jums atrodo, kad nedidelės jūsų įmonės skolos nepakenks jūsų verslui, tačiau iš tiesų tai gali padaryti rimtos žalos. 2017 metais „Sage“[1] tyrimo duomenimis buvo nustatyta, kad vėluojantys klientų mokėjimai gali turėti didelę neigiamą įtaką mažesnėms įmonėms. Remiantis 300 įmonių iš vienuolikos šalių apklausa, atskleista, kad 11 proc. visų mažų ir vidutinio dydžio įmonių išrašytų sąskaitų-faktūrų apmokama pavėluotai. Atkreipkite dėmesį, kad 11 proc. sudaro apie vieną trilijoną dolerių per metus! Apklausos duomenimis, net  7,5 proc. sąskaitų faktūrų nurašomos kaip blogos skolos, o tai itin kenkia sėkmingai kiekvienos įmonės veiklai. 

Skolų valdymas – rimtas iššūkis mažo ir vidutinio dydžio įmonėms 

Valdyti savo verslą nėra lengva užduotis, ypač, kai su Jumis dirba nedidelė komanda. Maži ir vidutinio dydžio verslai dažnai yra linkę patys tvarkytis su užduotimis įmonės viduje, užuot perdavę jas profesionalams. Žinoma, susitvarkyti su skolomis yra įmanoma, tačiau bandymas viską daryti patiems gali trukdyti plėsti verslą, o tai juk pagrindinė Jūsų užduotis. Skolų išieškojimas – vienas iš daugiausiai laiko reikalaujančių darbų.  O taip pat dažnai skolingi asmenys į Jūsų skambučius nežiūri rimtai, o rimčiau pradeda vertinti situaciją tik tada, kai sulaukia dėmesio iš skolų administravimo įmonės. Skambutis ar laiškas iš skolas administruojančios įmonės dažnai suveikia kaip įspėjamoji sirena. Tai tarsi ženklas, kad į susidariusią skolą žiūrite rimtai ir esate pasiryžęs ją susigrąžinti. Todėl labai dažnai pasitaiko, kad gavę priminimą apie įsiskolinimą, žmonės skolas padengia labai greitai: skolos išieškojimas baigiasi ties paprastu priminimu ir Jūs atgaunate priklausančius pinigus.  

Yra daugybę įstatymų, reglamentuojančių, kaip galima išieškoti skolas, tad skolas administruojanti įmonė turi laikytis griežtų skolų išieškojimo taisyklių. Patikimi skolų išieškotojai yra gerai susipažinę su šiais reglamentais ir visuomet pasirūpins, kad skolų išieškojimas būtų vykdomas laikantis visų taisyklių. EASY DEBT SERVICE ne tik skambina Jūsų klientams. Mes parengiame visą strategiją, kaip efektyviausiai atgauti Jums priklausančius pinigus. Mes dirbsime, kad atgautumėme Jums priklausančius pinigus, o kol mes dirbsime, galėsite skirti laiko sėkmingam verslo valdymui. 

Kaip išsirinkti jūsų verslui tinkamą skolas administruojančią įmonę? 

Vienos skolas administruojančių įmonių dirba su didesnėmis įmonėmis, kitos – su mažesnėmis. EASY DEBT SERVICE turi patirties su įvairaus dydžio įmonėmis ir gali padėti susigrąžinti įvairaus dydžio skolas. Mūsų profesionalai visus procesus atlieka vadovaudamiesi griežčiausiomis etikos normomis. Dera pažymėti, kad ieškodami patikimo partnerio turite žinoti, kaip skolas administruojanti įmonė dirba, kokius metodus taiko. Taip pat reikia išsiaiškinti, kokią patirtį jie turi. Paprastai profesionaliai dirbanti įmonė sudaro veiklos planą, pagal kurį įgyvendina siekiamus tikslus. Dirbant su skolas administruojančia įmone visuomet turi būti nurodytas kontaktinis asmuo, kuris atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, praneš naujienas apie Jūsų situaciją. Kontaktinis asmuo turėtų aiškiai suformuoti, ko bus tikimasi procesų metu, kokie Jūsų tikslai, koks bendravimo modelis su Jūsų klientais bus taikomas. EASY DEBT SERVICE jau daugiau kaip 10 metų užsiima skolų išieškojimu. Turėdami ilgametę patirtį, galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Susisiekite ir rasime geriausią sprendimą nepriklausomai nuo įmonės ar skolos dydžio!
Skolų pirkimas
Sveiki, Domina skolų pardavimas? Mes Jums galime padėti. Pateikite norimų (-os) parduoti skolų (-os) sąrašą ir atsakymą el. paštu Jums pateiksime jau kitą darbo dieną!
Pildyti formą