Naujienos

Trečią Medicinos banko neveiksnių paskolų portfelį nusipirko „Easy Debt Service“

Medicinos bankas už neskelbiamą sumą pardavė 10 mln. Eur nominalios vertės neveiksnių paskolų portfelį skolų valdymo bendrovei „Easy Debt Service“ (EDS). Portfelyje – 99 fizinių ir juridinių asmenų įsipareigojimai.

Tai – trečias EDS iš Medicinos banko įsigytas neveiksnių paskolų portfelis. Praėjusių metų pabaigoje bendrovė aukcione laimėjo reikalavimo teises į 17 mln. Eur nominalios vertės Medicinos banko paskolas, dar vienas portfelis buvo įsigytas 2017 m.

Portfelis įsigytas viešame pardavimo procese, kuriame neįpareigojančius pasiūlymus pateikė 5 įmonės.

„Šio portfelio paskolos yra palyginti didelės ir techniškai sudėtingos, tačiau profesionaliai banko specialistų administruotos ir turinčios gana aiškias perspektyvas. Mūsų patirtis valdant panašios struktūros paskolų portfelius suteikė neįkainuojamos patirties ir leidžia teigti, kad jau esame pasirengę panašaus kompleksiškumo iššūkiams“, – pranešime spaudai cituojamas „Easy Debt Service“ direktorius Tomas Svidinskas.

„Easy Debt Service“ sandoryje atstovavo advokatų profesinė bendrija RESPONSE.

Pernai be Medicinos banko skolų, „Easy Debt Service“ viešame aukcione taip pat įsigijo 95 mln. Eur nominaliosios vertės  bankrutavusių kredito unijų „Vilniaus taupomoji kasa“, „Nacionalinė kredito unija“, „Laikinosios sostinės kreditas“ bei „Švyturio taupomoji kasa“ neveiksnių paskolų portfelį. Skolų valdymo bendrovė taip pat įsigijo keletą mažesnės apimties įsipareigojimų portfelių, kurių bendra nominalioji vertė sudaro daugiau nei 20 mln. Eur.

EDS administruojamų paskolų nominali vertė siekia 135 mln. Eur. Šių metų devynių mėnesių EDS pajamos siekė 4,2 mln. Eur ir buvo 70% didesnės nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu.

Plačiau: https://www.vz.lt/rinkos/2019/12/12/trecia-medicinos-banko-neveiksniu-paskolu-portfeli-nusipirko-easy-debt-service#ixzz6B0S7BZmx

Skolų pirkimas
Sveiki, Domina skolų pardavimas? Mes Jums galime padėti. Pateikite norimų (-os) parduoti skolų (-os) sąrašą ir atsakymą el. paštu Jums pateiksime jau kitą darbo dieną!
Pildyti formą