Naujienos

Skolų pardavimas – greičiausias būdas susigrąžinti pinigus

Daugelis žino, kad skolų pardavimas – tai vienas iš greitesnių būdų atgauti Jums priklausančius pinigus, kai turite susidariusių kliento (-ų) skolų. Greitai atgauti skolas yra labai svarbu kiekvienai įmonei, ypač pastaruoju metu, kai sparčiai kyla prekių ir paslaugų kainos bei  prognozuojamas ekonomikos sulėtėjimas. Šiuo laikotarpiu daugelis įmonių yra priverstos peržiūrėti savo finansus ir ieškoti būdų sutaupyti. Visi žino, kad susidariusios skolos kainuoja milžiniškus pinigus. Kainuoja ne tik pačios skolos, tačiau brangiai tenka mokėti ir už jų valdymą. Taip pat išlieka tikimybė, kad skolos (-ų) atgauti nepavyks, arba pavyks tik nedidelę jos dalį. Todėl įmonėms, kurios nenori laukti bei nenori investuoti laiko ir resursų į skolų išieškojimą, skolų pardavimas gali būti geras sprendimas. Skolas administruojančios įmonės nupirks jūsų skolą (-as) ir Jums pakankamai greitai gali pavykti susigrąžinti dalį skolos. 

Skolų pardavimas: kaip viskas veikia? 

Jeigu esate verslininkas, turite galvoti ne tik apie tai, kaip kurti efektyvias verslo strategijas, tačiau ir kaip efektyviai susigrąžinti Jums priklausančius pinigus (klientai gali tapti nemokūs, susidūrę su finansiniais sunkumais). Dauguma įmonių negali skirti pakankamai laiko bendravimui su įsiskolinusiais klientais, darbuotojams gali trūkti teisinių žinių, laiko skolų priežiūrai. Taigi įmonė delsia imtis veiksmų, arba jos veiksmai būna neefektyvūs, todėl situacija tik blogėja, o skolos didėja. Tokiais atvejais verta apsvarstyti skolų pardavimą skolas administruojančiai įmonei. Skolų pardavimas – tai, kai skolas valdanti įmonė iš Jūsų perima reikalavimo teises į skolą (-as). Jums tereikia su įmone sudaryti skolų pirkimo-pardavimo sutartį (arba reikalavimo teisių perleidimo sutartį), tuomet Jūsų skolininkas tampa skolingas jau ne be jums, o skolos pirkėjui (naujajam kreditoriui). Reikalavimo perleidimas yra sutartis, kuria kreditorius trečiajam asmeniui perleidžia savo reikalavimo teisę reikalauti iš skolininko vykdyti prievolę. Dažnai klausiama, ar parduodat skolą yra reikalingas skolininko sutikimas atlikti skolos pardavimo veiksmus. EASY DEBT SERVICE užtikrina, kad šiuo atveju skolininko sutikimo nereikia, nes skolingo asmens pareigos kreditoriui išlieka tokios pačios. Vis dėlto, paprastai rekomenduojama skolininką informuoti apie skolos pardavimą ir reikalui esant, nukreipti į naująjį kreditorių. 

Skolų pirkimas: kokias skolas gali nupirkti EASY DEBT SERVICE? 

EASY DEBT SERVICE gali nupirkti skolas į Lietuvos ir užsienio bendroves, juridinius ir fizinius asmenis. Mūsų įmonės ekspertai turi daugiau nei 10 metų patirtį perkant skolų portfelius. Sudarome ne tik vienkartinius, net ir periodinius sandorius. Žinoma, daugelis nerimauja, kad kreipdamiesi į skolas administruojančią įmonę galite sugadinti santykius su klientais, tačiau galime užtikrinti, kad profesionaliai dirbančios skolų administravimo įmonės padės jums išsaugoti gerus santykius su klientais.  EASY DEBT SERVICE profesionalai dirba laikydamiesi tik griežčiausių etikos standartų ir gerbia Jūsų klientą. Kaip greitai pavyks atgauti pinigus, priklausys nuo skolos dydžio ir bendro susitarimo su skolas administruojančia įmone. Pirmiausia, ką turite padaryti – tai įvertinti savo situaciją. Visuomet rekomenduojama pradėti nuo vidinio įmonės audito ir paskaičiuoti, ar skolos išieškojimas Jums apsimoka ir kuris būdas yra tinkamiausias: skolų administravimas ar skolų pardavimas. Jeigu turite klausimų dėl skolų pardavimo, pateikite užklausą mūsų puslapyje ir mes su Jumis susieksime!
Skolų pirkimas
Sveiki, Domina skolų pardavimas? Mes Jums galime padėti. Pateikite norimų (-os) parduoti skolų (-os) sąrašą ir atsakymą el. paštu Jums pateiksime jau kitą darbo dieną!
Pildyti formą